Contacteer ons






Autonoom Gemeentebedrijf Bredene

Kapelstraat 76
B-8450 Bredene
Tel: + 32 (0)59 56 19 60
Fax: + 32 (0)59 56 19 69
E-mail: info@stafversluyscentrum.be

gps-coördinaten
Lat: 51.251903651023575
Long: 2.9743605852127075

Rekeningnummers
Belfius    BE57 0910 1715 9935
KBC        BE17 7330 2903 1221
ING         BE29 3800 0648 8664
BTW: BE 0874.963.754

 

Dienst toerisme

Tel.: + 32 (0)59 56 19 70
Fax: + 32 (0)59 56 19 69  
E-mail: toerisme@bredene.be
 
Openingsuren MEC Staf Versluys - Vrijetijdsloket - Dienst toerisme
werkdagen: 09.00 - 12.15 en 13.30 - 17.00
zaterdag:     10.00 - 12.00 en 14.00 - 16.00
zon- en feestdagen van november t.e.m maart: gesloten
zon- en feestdagen van april t.e.m. oktober: 10.00 - 12.00
juli en augustus: elke dag van 9.00 - 18.00
 

Dienst cultuur

Tel.: + 32 (0)59 56 19 65
Fax: + 32 (0)59 56 19 69  
E-mail: cultuur@bredene.be
 

Medewerkers

• Directeur
  Rutger De Cloedt - cultuur@bredene.be - tel. 059 56 19 65
 
• Reservatie zalen - secretariaat AGB
  Anja Van Eylen - tel. 059 56 19 67 - anja.vaneylen@stafversluyscentrum.be
  Anke Cattoor - tel. 059 56 19 60 - anke.cattoor@stafversluyscentrum.be
  Fran Degroote - tel. 059 56 19 72 - fran.degroote@stafversluyscentrum.be
  info@stafversluyscentrum.be - fax. 059 56 19 69
 
• Theatertechniek

  theatertechniek@stafversluyscentrum.be - tel. 059 56 19 60
 
• Zaalverantwoordelijke
  Glenn De Buf - glenn.debuf@stafversluyscentrum.be - tel. 059 56 19 60


Raad van Bestuur
Eddy Gryson - Voorzitter - T: 0498 88 50 07 - eddy.gryson@bredene.be
Willy Vanhooren  T: 0498 88 50 00 - willy.vanhooren@bredene.be
Doris Vermoortel - T: 0498 88 50 08 - doris.vermoortel@bredene.be
Rudi Debeuckelaere - T: 0475 90 24 69 - rudi.debeuckelaere@hotmail.com
Guy Tordeurs - T: 0473 65 05 18 - guy.tordeurs@gmail.com
Willy Dekeyser - T: 0476 87 97 30 - willy.de.keyser3@telenet.be
Emily Baert - T: 0485 03 04 72 - emilybaert@telenet.be
Kimberly Rousselle - T: 0474 40 37 58 - kimberleyrousselle@hotmail.com
Sandra Degrande - T: 0496 50 71 67 - sandra.degrande@live.be
Eric Maertens - eric.maertens@gmail.com
Erik Verhaeghe - verhaeghe.erik@telenet.be
Louis Van Belleghem - T: 0477 66 88 37 - louisvanbelleghem@me.com

Directiecomité
Doris Vermoortel - Voorzitter - T: 0498 88 50 08 - doris.vermoortel@bredene.be
Willy Vanhooren - Ere-Voorzitter - T: 0498 88 50 00 - willy.vanhooren@bredene.be
Eddy Gryson - T: 0498 88 50 07 - eddy.gryson@bredene.be
Luk Van Canneyt - T: 059 32 35 58 - l.van.canneyt@telenet.be 
Louis Van Belleghem - T: 0477 66 88 37 - louisvanbelleghem@me.com
Alain Lynneel - T: 0474 60 18 67 - alainlynneel@gmail.com
Hubert Schmitt - secretaris - hubert.schmitt@bredene.be
Een ogenblik geduld
De geografische ligging wordt berekend

Bereikbaarheid

Met de wagen
U neemt de E40 Richting Kust, in Jabbeke volgt u de A10 richting Oostende.
Bij het binnenrijden van Oostende draait u aan het Kennedy-rondpunt rechts mee richting Blankenberge-Knokke (N34). Aangekomen in Bredene slaat u bij de eerste lichten rechtsaf en daarna onmiddellijk de eerste straat links: Driftweg (die vrij snel overgaat in Kapelstraat). Deze volgt u tot u het meetingcentrum aan uw linkerkant ziet liggen.

Met de tram
Vanaf het station van Oostende neemt u de tram richting Knokke. De tramhalte Bredene Campings is het dichtstbij.


Klik op onderstaande link om het routeplan te bekijken.