Organisatie



Raad van Bestuur

  • Eddy Gryson - Voorzitter - T: 0498 88 50 07 - eddy.gryson@bredene.be
  • Willy Vanhooren  T: 0498 88 50 00 - willy.vanhooren@bredene.be
  • Rudi Debeuckelaere - T: 0475 90 24 69 - rudi.debeuckelaere@hotmail.com
  • Liesbeth Metsu - T: 0497 36 69 30 - liesbethmetsu@hotmail.com
  • Herman Van Poucke - T: 0478 26 20 91 - herman.van.poucke@skynet.be
  • Willy Dekeyser - T: 0476 87 97 30 - willy.de.keyser3@telenet.be
  • Emily Baert - T: 0485 03 04 72 - emilybaert@telenet.be
  • Kimberly Rousselle - T: 0474 40 37 58 - kimberleyrousselle@hotmail.com
  • Patrick Bolle - T: 0498 88 50 40 - info@patrickbolle.be
  • Sandra Degrande - T: 0496 50 71 67 - sandra.degrande@live.be
  • Kris Opdedrynck - T: 0497 59 70 48 - kris.opdedrynck@telenet.be
  • Louis Van Belleghem - T: 0477 66 88 37 - louisvanbelleghem@me.com


Directiecomité

  • Willy Vanhooren - Voorzitter - T: 0498 88 50 00 - willy.vanhooren@bredene.be
  • Eddy Gryson - T: 0498 88 50 07 - eddy.gryson@bredene.be
  • Doris Vermoortel - T: 0498 88 50 08 - doris.vermoortel@bredene.be
  • Kristof Vermeire - Gemeenteraadslid - T: 0496 43 00 45 - k.vermeire@live.be
  • Louis Van Belleghem - T: 0477 66 88 37 - louisvanbelleghem@me.com
  • Alain Lynneel - T: 0474 60 18 67 - alainlynneel@gmail.com
  • Hubert Schmitt - secretaris - hubert.schmitt@bredene.be


Directeur MEC Staf Versluys  

Rutger De Cloedt - rutger.decloedt@bredene.be - T: 059 56 19 60



Commercieel Directeur AGB  

Peter Creve - peter.creve@stafversluyscentrum.be - T: 059 56 19 60



Reservatie zalen - secretariaat AGB

Anja Van Eylen - anja.vaneylen@stafversluyscentrum.be - T: 059 56 19 67
Anke Cattoor - anke.cattoor@stafversluyscentrum.be - T: 059 56 19 60
Fran Degroote - fran.degroote@stafversluyscentrum.be - T: 059 56 19 72 
info@stafversluyscentrum.be


 
Theatertechniek   

theatertechniek@stafversluyscentrum.be - T: 059 56 19 60
 

Zaalverantwoordelijke  

Glenn De Buf - glenn.debuf@stafversluyscentrum.be - T: 059 56 19 60
 
 
  • Schepen van Cultuur en Toerisme, voorzitter Raad van Bestuur:   Eddy  Gryson - eddy.gryson@bredene.be
  • Dienst Toerisme: toerisme@bredene.be - T: 059 56 19 70
  • Dienst Cultuur: cultuur@bredene.be - 059 56 19 60



Links

Gemeentebestuur Bredene www.bredene.be
Bouwgroep Versluys www.groepversluys.be
MEC STAF VERSLUYS
Kapelstraat 76
8450 Bredene
059 56 19 60
info@stafversluyscentrum.be
Openingsuren secretariaat:
Maandag, dinsdag en vrijdag van
8:00 - 12:15 / 12:45 - 17:00
Woensdag van
8:00 - 12:15 / 12:45 - 16:15
Donderdag van
8:00 - 12:15 / 12:45 - 16:30